Description
Degree Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle + Support Header

$486.00
Degree Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle + Support Header
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Hanger Finish | Flat Black |
| Select Hanger Style | Degree |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Length IN | 6 in |
| Select Door Guide | Wall Mount Double Roller |
| Select Trim & Baseboard Thickness | 1/4 IN |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Thickness | 2 IN |
| Select Front Handle Style | Modern Flush |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
| Select Support Header | Support Header |
| Select Finish | Barn Grey |
| Select Texture | None |
| Select Header Length FT | 8 FT |
| Select Header Length IN | 6 IN |
Reviews
There are no reviews yet.