Description
Archer Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$611.00
Archer Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Wheel Style | Sprocket Slyder – Black Center Barn Door Wheel |
| Select Track Length FT | 7 ft |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Soft Stop With Lag |
| Select Hanger Style | Archer |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Door Thickness | 1-3/8 IN |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Wheel Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Front Handle Style | Arrow |
| Select Front Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Slim |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
Reviews
There are no reviews yet.