Description
Bootstrap Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$1,161.90
Bootstrap Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Track Style | Flat Track |
|---|---|
| Select System | Bypass |
| Select Hanger Style | Bootstrap |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Door Quantity | 2 |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select Track Length IN | 10 in |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Thickness | 1-3/4 IN |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Front Handle Style | Modern Flush |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.