Description
Two Panel Door + Cathedral Barn Door Hardware + Front Handle

$2,389.55
Two Panel Door + Cathedral Barn Door Hardware + Front Handle
| Select Wood Species | Alder |
|---|---|
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Door Guide | Wall Mount Double Roller |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Assembly | Preassembled |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Add Soft Close? | No |
| Select Front Handle Style | Fleur De Lis |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Select Texture | None |
| Select Door Style | Two Panel |
| Select System | Bi Parting |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Hanger Style | Cathedral |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Include Lock? | None |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 2 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 2 in |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Length FT | 12 ft |
Reviews
There are no reviews yet.