Description
Classic 2-Panel Door + Classic Barn Door Hardware + Handle

$1,039.00
Classic 2-Panel Door + Classic Barn Door Hardware + Handle
| Door Assembly | Unassembled |
|---|---|
| Door Texture | None |
| Door Style | Classic 2-Panel |
| Door Height IN | 8 in |
| Door Finish | Simply White |
| Door Width FT | 2 ft |
| Door Width IN | 8 in |
| Door Height FT | 6 ft |
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Hardware Finish | Black |
| Track Length FT | 3 ft |
| Track Length IN | 0 in |
| Pre Drill? | YES |
| Door Guide | L Floor Guide |
| Soft Closure System | Yes |
| Handle Style | Signature |
| Select Size | 9 in |
Reviews
There are no reviews yet.