Description
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Mountain French Full Door

$3,373.93
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Mountain French Full Door
| Select Finish | Flat Black |
|---|---|
| Select Hanger Style | Top Mount Ultramodern |
| Select System | Bi Parting |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable U-Channel |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Door Style | Mountain French Full |
| Select Glass Style | Double Sided Mirror |
| Select Pull Side | Bi Parting |
| Select Door Frame / Grid Finish | Flat Black |
| Select Door Pull Style | Shadow + Shadow |
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Width IN | 3 in |
| Select Height IN | 2 in |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Track Length IN | 2 in |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.