Description
3 Panel Glass Door + Classic Barn Door Hardware + Flush Handle

$2,082.00
3 Panel Glass Door + Classic Barn Door Hardware + Flush Handle
| Door Style | 3 Panel Glass |
|---|---|
| Door Width FT | 4 ft |
| Door Height FT | 7 ft |
| Select Glass Style | Frosted |
| Door Width IN | 5 in |
| Door Finish | Owl Grey |
| Door Height IN | 2 in |
| Door Texture | None |
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Hardware Finish | Stainless |
| Track Length FT | 4 ft |
| Track Length IN | 5 in |
| Pre Drill? | YES |
| Door Guide | Stay Roller Guide |
| Soft Closure System | No |
| Flush Handle Finish | Stainless |
| Select Style | Flush |
Reviews
There are no reviews yet.