Description
Box Barn Door Hardware + Back Handle + Front Handle

$587.00
Box Barn Door Hardware + Back Handle + Front Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Finish | Flat Black |
| Select Hanger Style | Box |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Track Style | Box Track |
| Select Style | Modern Flush [Loft] |
| Select Stop Style | Box |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Style | Loft |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Include Lock? | None |
| Select Track Length FT | 7 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Door Thickness | 2 1/2 IN |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Amount Of Lags And Spacers | 1 |
| Select Back To Back Assembly | No |
| Select Front Handle Sizes | 24in |
Reviews
There are no reviews yet.