Description
Classic Barn Door Hardware + Ranch Door

$4,637.00
Classic Barn Door Hardware + Ranch Door
| Select System | Triple Bypass |
|---|---|
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Door Style | Ranch |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Texture | Weathered |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 7 in |
| Select Wood Species | Alder |
| Select Assembly | Preassembled |
| Select Door Height FT | 7 ft |
| Select Door Height IN | 4 in |
| Select Hanger Style | Classic |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Track Length FT | 10 ft |
| Select Track Length IN | 1 in |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Select Door Quantity | 3 |
Reviews
There are no reviews yet.