Description
Classic Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$412.05
Classic Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Hanger Style | Classic |
|---|---|
| Select Finish | Flat Black |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Select System | Standard |
| Select Track Length FT | 12 ft |
| Select Track Length IN | 6 in |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Thickness | 2 IN |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Front Handle Style | Forged |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 12 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Slim |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.