Description
Buck Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$704.00
Buck Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Hanger Style | Buck |
|---|---|
| Select Wheel Style | Slyder MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Finish | Modern Gold |
| Select Door Thickness | 1-3/8 IN |
| Select System | Standard |
| Select Track Holes | End Holes Only |
| Select Track Length FT | 5 ft |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Track Length IN | 4 in |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Wheel Finish | Modern Gold |
| Select Amount Of Lags And Spacers | 6 |
| Select Front Handle Style | Rustic Flush |
| Select Front Handle Finish | Modern Gold |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Rustic Flush |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Back Handle Finish | Modern Gold |
Reviews
There are no reviews yet.