Description
Stag Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$511.00
Stag Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Finish | Flat Black |
|---|---|
| Select System | Standard |
| Select Hanger Style | Stag |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Holes | End Holes Only |
| Select Track Length FT | 7 ft |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Thickness | 1-3/4 IN |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Amount Of Lags And Spacers | 5 |
| Select Front Handle Style | Loft |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Include Lock? | None |
| Select Front Handle Sizes | 36in |
| Select Style | Modern Flush [Loft] |
| Select Back To Back Assembly | No |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.