Description
Classic Top Mount Barn Door Hardware + Aztec Door + Handle + Flush Handle

$3,498.00
Classic Top Mount Barn Door Hardware + Aztec Door + Handle + Flush Handle
| Door Guide | U Floor Guide |
|---|---|
| Door Style | Aztec |
| Soft Closure System | Yes |
| Door Finish | Provincial |
| Door Width FT | 3 ft |
| Door Width IN | 3 in |
| Select Size | 14 in |
| Handle Style | Craftsman |
| Door Height FT | 7 ft |
| Door Height IN | 0 in |
| Door Material | Knotty Alder |
| Flush Handle Finish | Black |
| Hardware Style | Classic Top Mount |
| Pre Drill? | NO |
| Track Length FT | 13 ft |
| Track Length IN | 0 in |
| Hardware Finish | Black |
| Hardware System | Bi-Parting |
| Select Style | Flush |
Reviews
There are no reviews yet.