Description
Classic 2-Panel Door + Classic Barn Door Hardware

$1,027.00
Classic 2-Panel Door + Classic Barn Door Hardware
| Door Height FT | 7 ft |
|---|---|
| Door Finish | Wrought Iron |
| Door Texture | None |
| Door Style | Classic 2-Panel |
| Door Width FT | 3 ft |
| Door Width IN | 0 in |
| Door Height IN | 0 in |
| Door Assembly | Unassembled |
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Hardware Finish | Raw Steel |
| Track Length FT | 6 ft |
| Track Length IN | 0 in |
| Pre Drill? | YES |
| Door Guide | Stay Roller Guide |
| Soft Closure System | No |
Reviews
There are no reviews yet.