Description
Classic Barn Door Hardware + 6 Panel Door + Handle + Flush Handle

$1,619.00
Classic Barn Door Hardware + 6 Panel Door + Handle + Flush Handle
| Track Length IN | 0 in |
|---|---|
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Pre Drill? | YES |
| Track Length FT | 8 ft |
| Door Guide | Stay Roller Guide |
| Soft Closure System | No |
| Hardware Finish | Black |
| Door Style | 6 Panel |
| Door Width FT | 3 ft |
| Door Width IN | 4 in |
| Door Height FT | 7 ft |
| Door Height IN | 0 in |
| Door Assembly | Preassembled |
| Handle Finish | Black |
| Select Style | None |
| Handle Style | Flush |
| Door Finish | Unfinished Stain Grade |
| Door Texture | None |
Reviews
There are no reviews yet.