Description
Classic 2-Panel Door + Classic Barn Door Hardware + Handle + Support Header

$1,764.00
Classic 2-Panel Door + Classic Barn Door Hardware + Handle + Support Header
| Door Style | Classic 2-Panel |
|---|---|
| Door Width FT | 4 ft |
| Door Width IN | 0 in |
| Door Texture | None |
| Door Finish | Super White |
| Door Height FT | 7 ft |
| Door Assembly | Preassembled |
| Door Height IN | 0 in |
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Hardware Finish | Black |
| Track Length FT | 8 ft |
| Track Length IN | 0 in |
| Pre Drill? | YES |
| Door Guide | Wall Mount Guide |
| Soft Closure System | No |
| Handle Style | Standard Pull |
| Select Header | Support Header |
| Select Header Finish | Super White |
| Select Header Texture | None |
| Select Header Length FT | 8 ft |
| Select Header Length IN | 0 in |
Reviews
There are no reviews yet.