Description
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Ponder Mirror Door

$1,277.00
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Ponder Mirror Door
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable U-Channel |
| Select Door Style | Ponder Mirror |
| Add Soft Close? | No |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Width IN | 7 in |
| Select Wheel Style | Metal Concave Barn Door Wheel |
| Select Door Height FT | 7 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Hanger Style | Top Mount Ultramodern |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Track Length FT | 5 ft |
| Select Track Length IN | 2 in |
| Select Wheel Finish | Unfinished Look |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Pull Side | Right |
| Single or Double Mirror? | Single Sided Mirror |
| Select Door Frame / Grid Finish | Flat Black |
| Select Door Pull Style | Carriage + Cargo |
Reviews
There are no reviews yet.