Description
Aries Barn Door Door + Front Handle + Buck Barn Door Hardware

$2,935.05
Aries Barn Door Door + Front Handle + Buck Barn Door Hardware
| Select Door Style | Aries Barn Door |
|---|---|
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Material | MDF |
| Select Door Width IN | 8 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 8 in |
| Select Front Handle Style | Loft |
| Select Front Handle Finish | Brushed Steel |
| Include Lock? | None |
| Select Front Handle Sizes | 8in |
| Select System | Bi Parting |
| Select Hanger Style | Buck |
| Select Finish | Brushed Steel |
| Select Wheel Style | Metal MK2 Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Length FT | 11 ft |
| Select Track Length IN | 11 in |
| Select Wheel Finish | Flat Black |
| Add Soft Close? | No |
Reviews
There are no reviews yet.