Description
Classic Barn Door Hardware + Support Header + Front Handle + Back Handle

$360.00
Classic Barn Door Hardware + Support Header + Front Handle + Back Handle
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
|---|---|
| Select System | Standard |
| Select Hanger Style | Classic |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Select Track Length FT | 4 ft |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Support Header | Support Header |
| Select Finish | Unfinished Stain Grade |
| Select Texture | None |
| Select Header Length FT | 4 FT |
| Select Header Length IN | 0 IN |
| Select Front Handle Style | Falcon |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.